Vib Araç Kiralama

Özge Lojistik olarak ilişki içinde olduğumuz değerli misafirlerimize, kuruluş ve kurumlara, beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek temel anlayışımızdır.

Günümüzde yaygınlaşan ferdi veya korsan taşımacılık faaliyetleri,içinde bulunduğumuz sektörü vip anlayışından uzaklaştırmış ve oldukça basitleştirmiştir. Oysaki araç konsepti,hizmet anlayışı,personel kalitesi ve tecrübesiyle sektörüne yakışır bir kuruluş olması gerekmektedir. VIP tarzını bilen, güven konusunda son derece rahat olan ve her şekilde aradığı hizmeti bulabilecek siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için bulunuyoruz. Unutmayınız ki her vip taşıma ferdi yapılamaz,güçlü bir alt yapıya ve filoya sahip olması gerekir.

Vip minibüs tahsisleri ,üst sınıf binek araç kiralama, yolcu transferi, tek ya da çift yön servisler ,vip taşımacılığın adına yakışır şekilde yapılan turlar, şirketimizin başlıca hizmet kollarıdır. Lüx motoryat,charter,gulet kiralamak isteyen misafirlerimize işinde bizim gösterdiğimiz özeni gösteren çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. Araç Kiralama hizmeti kapsamında, şoförlü ya da şoförsüz, lüx binek araç, lüks arazi araçları ve vip minibüsler kişi ya da kuruluşlara kiralanmaktadır.

Vip yolcu transferi hizmeti kapsamında, 1 kişiden 13 kişiye kadar yolcu kapasiteli son model araçlarımızla 7/24 profesyonel şoför kadromuz ile havaalanı ya da otel gibi belirtilen bir noktadan diğer bir noktaya en kısa sürede ulaşım sağlamaktayız. Siz değerli misafirlerimiz araç içi ikramlarımızla yolculuğun tadını çıkartırken Özge Lojistik olarak sizleri en güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaştıralım.