Ray Taşımacılığı

Kurulduğu yıldan itibaren özellikle yurtiçinde demiryolu taşımacılığı alanında yaygın faaliyet gösteren Özge Lojistik , yurtiçi demiryolu taşımalarının yanı sıra özellikle Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu ülkeleri bağlantılı ithalat ve ihracat yükleri için de demiryolu taşımacılık hizmeti vermektedir. Demiryolu taşımacılığında verdiğimiz hizmetler;

* Batı ve Doğu Avrupa-Türkiye arasındaki demiryolu taşımaları

* (Özellikle Romanya, Yugoslavya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan - TÜRKİYE arasındaki taşımaları)

* Avrupa / Türkiye - İran / Suriye

* Avusturya bağlantılı Rusya, Baltık ülkeleri ve BDT ülkeleri taşımaları

* Açık ve kapalı vagon,"shippers own" ve "railway owned" konteyner taşımaları

* Demiryolu taşımacılık

* Demiryolu bağlantılı liman-fabrika taşımaları

* Her biri kendi branşında uzmanlaşmış Yönetim ve Operasyon kadrosu ile dünyanın hemen her ülkesinde bulunan ve özellikle ülkemiz ticaretinin yoğun olduğu yerlerdeki acente ağımız ile sözkonusu taşımalar, zamanında, sorunsuz ve uygun ücret ile ihracat ve ithalat müşterilerimize sunulmaktadır.

Yükseltme - Boşaltma

Taşımacılıkta en önemli kısımlardan birisi yükleme ve boşaltma maniplasyonudur. Eğer işinin uzmanları tarafından yapılmaz ise çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır.İşinin uzmanı personeller tarafından yapılan tüm yükleme-boşaltma hizmetlerinde malınıza zarar gelmemesi için her türlü tedbir alınmaktadır.Demiryolu ile yaptığımız taşımalarda; istasyonlarda müşterilerimize yükleme veya boşaltma hizmetleri sunuyoruz. Sevkiyatı fazla olan istasyonlara iş makineleri kuruyoruz. Böylece hem yükleme ve boşaltma problemleriyle uğraşmamış oluyorsunuz, hem de daha kaliteli hizmet almış oluyorsunuz.