Forklif Kiralama Kocaeli

Türkiye'de lojistik sektörü her geçen gün büyürken bu büyüme forklift pazarına da etki ediyor. Firmalar forklift satın almanın yanı sıra kirala yöntemini de tercih eder hale geldi. Öyle ki, Türkiye'de yeni gelişmekte olan Forklif Kiralama Kocaeli pazarında artık avantajlı seçenekler öne çıkıyor. Zamandan, çalışan sayısından ve en önemlisi maliyetten tasarruf etmek isteyen firmalar, forklift ihtiyaçlarını forklift kiralayarak giderebiliyorlar. Forklif Kiralama Kocaelinın avantajları arasında dönemsel olarak yenilenme, sorunsuz makineler ile çalışarak programların aksamaması da yer alıyor. Ayrıca satın alma yapıldığında ortaya çıkan tüm vergiler, makineoperatörkaza sigortası, periyodik servis, bakımonarım giderleri ve diğer öngörülemeyen masraflar, tahmin edilemeyen bir gider kalemi oluşturuyor. Operasyonel Forklif Kiralama Kocaeli ile hiçbir sermaye bağlamadan ve kredi kullanmadan, sadece aylık kira bedeli ödenerek, yeni bir forklift sahibi olunabiliyor, bu forkliftler, müşterilerin talepleri doğrultusunda, ikiüç yılda bir yenilenebiliyor.

"Sınırsız Hizmet" ilkesine göre hareket eden Raykam Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre esnek sayıdaki operatörlü ya da operatörsüz forklifti istenilen sürelerde, tam servis anlaşması kapmasında, yedek makine takviyesi ve teknisyen desteği ile sağlanıyor. Raykam Lojistik tarafından verilen bu hizmet; dizelLPG tüplü elektrikli forkliftler, dar koridor veya yaya kumandalı istif araçları, kabinli kabinsiz forkliftler, ataşmanlı ataşmansız forkliftler ve havalıdolguiz bırakmaz lastikli forkliftleri kapsıyor.

İhtiyacınıza uygun olarak dizel, tüplü (LPG), elektrikli (Akülü), yaya kumandalı İstifleyiciler, dar koridor forkliftleri (Reach Truck), akülü transpaletler, depo istif makinaları için 6 ay, 1 yıl veya daha uzun zaman dilimlerinde kiralama yapabilirsiniz. Kiralık makinalarımız hakkında bilgi ve servis için bizi arayınız yada iletişim formunu doldurarak gönderiniz. Kiralık filo yöneticisi sizinle en kısa sürede temas kuracaktır. İlginize teşekkür ederiz.